Menu Close

Psychologist

mgr Górska Marta

Marta Górska

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Pracuje indywidualnie w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu.
Wykładowca Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS w Warszawie na kierunku diagnoza kliniczna w praktyce psychologicznej.
Specjalizuje się w pracy z pacjentami z zaburzeniami psychosomatycznymi. Zajmuje się objawami somatycznymi, które są niespecyficzne i nie znajdują swojego uzasadnienia w badaniach medycznych (bóle kręgosłupa, nawracające bóle głowy, trudności z zajściem w ciążę, fibromialgia i inne). Prócz tego prowadzi pacjentów zmagających się z trudnościami dnia codziennego, depresją, lękiem, fobiami czy trudnościami osobowościowymi.
Doświadczenie zawodowe zdobywała w polskich placówkach leczenia i diagnozowania zaburzeń psychicznych (Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Psychiatryczny Oddział Męski z Pododdziałem Sądowym w Węgorzewie).
Oprócz diagnostyki pacjentów klinicznych pracuje również w Zakładzie Psychologii Lotniczej w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej kwalifikując pod kątem funkcjonowania poznawczego  polskich pilotów wojskowych i personel lotniczy do wykonywania lotów i dalszej pracy.