Menu Zamknij

Psychodietetyk

Psychodietetyk

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie i w Poznaniu.

Farmaceutka, specjalistka fitoterapii, instruktorka pilates.

Wiedza zdobyta na dwóch uczelniach medycznych, długoletnie doświadczenie w branży medycznej, umiejętność holistycznego podejścia, lata pracy z pacjentami w aptece oraz liczne szkolenia, w tym z zarządzania czasem, pozwalają jej skutecznie wspierać zabiegane osoby,  w zmianie ich stylu życia na zdrowszy.

Wyznaje zasadę, że o ile ona jest specjalistą odżywiania, to Ty jesteś ekspertem od swojego życia. Rozwiązania wypracowuje wspólnie, tak aby były one zgodne z Tobą i Twoimi aktualnymi możliwościami.

Do każdej współpracy podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Sumiennie przygotowuje się do spotkania analizując wcześniej Twoje potrzeby i trudności, tak aby podczas konsultacji nie tracić Twojego cennego czasu i skupić się na sprawach dla Ciebie kluczowych.

 

Czym jest psychodietetyka ???

Współpraca z psychodietetykiem to nie tylko garść wskazówek i gotowych rozwiązań. To możliwość rozwoju osobistego, dzięki któremu zdobywasz siłę i umiejętności, aby podejmować zdrowe wybory – wybory, które zadecydują o jakości Twojego przyszłego życia.

Spotkania prowadzone są w taki sposób, aby ukierunkować odpowiednio Twoje myślenie i wyposażyć Cię w narzędzia, które pozwolą Ci przeorganizować te elementy Twojego życia, które będziesz chciał/a zmienić.

„Ten kto chce, szuka sposobu. Kto nie chce, szuka powodu”
Stefan Żeromski