Menu Zamknij

mgr Wyszyński Mateusz

Mateusz Wyszyński
mgr Wyszyński Mateusz

Magister fizjoterapii, absolwent Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale rehabilitacji. Specjalizuje się w fizjoterapii ortopedycznej i sportowej. Na co dzień zajmuje się leczeniem m. in. kręgosłupa, bioder, kolan, stawów skokowych i barków.

Pracuje z kolarską Kadrą Narodową. Ukończył wiele szkoleń podyplomowych. Dla każdego pacjenta stara się stworzyć zestaw ćwiczeń, który pozwoli na odbudowę prawidłowych wzorców ruchowych i wspomoże pacjenta w powrocie do zdrowia. Wieloletnia pasja do kolarstwa doprowadziła do pracy z zawodnikami tej dyscypliny i umożliwiła uczestnictwo w przygotowaniach do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2021.

Ukończone szkolenia:

  • Terapia manualna – Koncepcja Maitland
  • Terapia dysbalansu kręgosłupa
  • Szyja i bark – skuteczne interwencje fizjoterapeutyczne
  • Kolano – skuteczne interwencje fizjoterapeutyczne
  • Igłoterapia mięśniowo-powięziowa

„Fizjoterapia to moja pasja. Polegam na sprawdzonych metodach, dzięki którym mogę przeprowadzić pacjenta przez proces leczenia w jak najkrótszym czasie, maksymalizując efekty. Celem zabiegów jest redukcja bólu, odtworzenie zaburzonej funkcji i poprawa procesów regeneracyjnych organizmu pacjenta”.

Zapraszamy do śledzenia bloga mgr Mateusza Wyszyńskiego na temat fizjoterapii, sportu i zdrowego trybu życia. https://www.wyszynski-fizjo.com